Vyhledávání církevních
obcí a oblastí

 

Modlící se a pomáhající ruce

Události posledních dnů na Ukrajině se nás hluboce dotýkají. To, co se děje, je nepochopitelné, přináší mnoho utrpení a bídy a vede k humanitární krizi, píše oblastní apoštol Jürg Zbinden v dopise sourozencům své pracovní oblasti.

 

 

Zasaženi válkou jsou také naši sourozenci na Ukrajině i v dalších přilehlých zemích. V příhraničních oblastech Rumunska, Moldávie a v několika dalších regionech, které spadají do naší duchovní péče, se naši sourozenci ujali prchajících sourozenců z Ukrajiny a poskytli jim základní nezbytnou pomoc.

Oblastní apoštol Zbinden ve svém dopise žádá: „Prosím, modlete se za naše sourozence, všechny válkou postižené lidi, ale i za odpovědné osoby, aby se díky jejich moudrosti a rozumu mohl do oblasti opět vrátit mír, pokoj a lidskost. Orodovat za všechny lidi postižené válkou je důležité. Můžeme ale udělat i víc.“

Ať po slovech následují také činy
Objevuje se humanitární krize dosud nedozírných rozměrů. Mnoho lidí utíká. Obyvatelé i veřejně prospěšné organizace v okolních zemích přijímají uprchlíky a poskytují jim pomoc.

S Vaším darem pomáháte přímo a podporujete humanitární pomoc:

Novoapoštolská církev v ČR
V. Lesicku  623/4, CZ 150-00 Praha 5 Smichov

Komerční banka, a. s.
Příkopě 33, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839, Česká republika
IBAN: CZ8901000001234868240277
BIC/SWIFT Code: KOMBCZPPXXX
Upozornění: Ukrajina
 

26.02.2022